ufsp-logo       Proekt1

Отзыв о семинаре "Базовый часть 2"

 

Дмитрий Ковшевацкий Поучавствовав в двух частях "Базового семинара" могу с уверенностю сказать что это, тот минимум который необходим новичку у которого нет необходимых навыков владения и обращения с оружием.
Спасибо Сергею, который может правильно объяснить "как правильно", а "как не правильно" и показать последствия того или иного действия. Деление движений на части позволяет осмыслить то что ты делаешь и выработать привычку, которую можно развить во время персональных тренировок с ММГ или личным оружием.
На вопросы которые были заданы во время проведения семинаров были получены исчерпывающие ответы, в том числе с примерами и моделированием ситуации.

Speaker Ua Дуже важливий тренінг, який надає відповіді на майже всі практичні "запитання" поводження і стрільби з пістолета. 100 патронів на стрілецькі вправи і методика "кожен рух або постріл з повним розумінням того, що робиш" дає можливість дійсно «записати» на підсвідомість необхідні навички. Соромно, але найпростіші вправи виходили не дуже, але «важко у навчанні – легко в бою». Позитив? Відчуття власного прогресу, порівнюючи з першим семінаром (1 частина) два тижні тому: попадаю у мішені (не всі і не завжди, але ж... :-)), не «боюся» Глока і… знаю, що треба тренуватися і тренуватися. Найголовніше, навчився (або хоча б зрозумів) що робити у випадку, коли «все пропало»: осічка, невиброс або перекос гільзи. І все це за умови належних заходів безпеки і контролю за зброєю з боку тренерів – 5 годин промайнули як декілька хвилин. Дякую!